Son Gündem Haberleri

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee
KC MEDYA VE İNTERNET HİZMETLERİ

Adres / Adress

Meşrutiyet Mahallesi, Rumeli Cad. 4/6, 34363 Villa İşhanı

Şişli/İstanbul

MAİL: info@stargundem.com
TEL: 0212  534 88 55
FAX: 0212 534 83 86

Kemal Çipe
Mail: kcipe@stargundem.com
GSM: 0537 874 55 69

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Tülin Sarıgöz
Mail: tsarigöz@stargundem.com
GSM: 0535 728 19 23

Haber Editörleri / News Editors
Meltem Solan
Mail: meltem@stargundem.com

Bahri Korkusuz
Mail: bahri@stargundem.com

Emine Yatağan
Mail: emine@stargundem.com

Fahri ŞENSÖZ
Mail: fahri@stargundem.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Beril Mendilci
Mail: beril@stargundem.com

Reklam / Advertise

Cem Tutar
Mail: cem@stargundem.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
İbrahim Yankı
Mail: ibrahim@stargundem.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Av. Neslihan Şenocak

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bulten@stargundem.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Servis Sağlayıcı / Service Provider
Veridyen İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Yazılım Firması / System Management
WordPress

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2018 stargundem.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında stargundem.com’e aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. stargundem.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

stargundem.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili stargundem.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on stargundem.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on stargundem.com are opened on a new page.stargundem.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.