Nisan 2014 Burç Yorumları (Nisan Ayı Burç Yorumları) Nuray Sayarı

Nuray Sayarı'nın 2014 Nisan ayı burç yorumları da bu yazıda... Nisan Ayı'nın burç yorumlarını bu yazıda bulabilirsiniz. 2014 Nisan burç yorumları için tıklayın. İşte Nisan ayı tüm burç yorumları...

Kayıt Tarihi: 07 Nisan 2014 Pazartesi, 05:29 || Son güncelleme: 07 Nisan 2014 Pazartesi, 05:26

Nisan 2014 Burç Yorumları (Nisan Ayı Burç Yorumları) Nuray Sayarı

Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları için ne dedi? Nisan 2014'te tüm burçlar nelerle karşılaşacak? İşte detaylar...

Nisan 2014 Burç yorumları ile sizlerleyiz. Nisan ayı burç yorumlarını sizler için derledik. 2014 Nisan ayında burçları neler bekliyor? Nisan 2014'te hangi burç daha şanslı? Hangi burcu aşk bekliyor? Detayları bu yazıda okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Koç burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Koç burç yorumu...

Koç Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, gökyüzü hayatınızın aşkla taçlanacağını müjdeliyor sizlere. Özel yaşamınızda herşey yerli yerine oturmaya başlıyor. Ruhunuz aşkın gücü ile arınıp güçleniyor. Geçmişin olumsuzluklarınızı ardınızda bırakın ve aşkın muhteşemliğine hoşgeldin deyin. İş hayatınızda ise son derece dikkatli ve hassasiyet göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. 15 Nisanda karşıt burcunuz Terazide gerçekleşecek olan Dolunay ve Ay tutulması ile evli Koç’lar eşinizle sorunlu bir ilişkiniz varsa bitişler yaşanabilir. Kendinizi anlatmaya çalışmanıza rağmen eşinizin bunu görmezden gelmesi sizin duygusallığınıza duygusuzca yaklaşması ilişkiyi sonlandıran tarafın siz olmanıza neden olabilir. Yine bu dönemde iş hayatınızda tartışmalar söz konusu olabilir. Koç Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu.

Özellikle ortak bir projenin sorumluluğu yöneten Koç’lar bu sure içinde öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz. 29 Nisanda Boğa burcunda ki Yeni Ay ve Güneş tutulması ise finansal konularda köklü ve olumlu değişimleride beraberinde getiriyor sizlere. İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Tutulma enerjisi ile 1 yıl boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç’lar sizlerde arkadaşlarınız aracılığı ile kalbinizin kapısını aralayacak o özel insanla tanışabilirsiniz. Beraberliği devam eden Koç’lar ise söz nişan gibi kararlar alıp aile bireylerininde desteği ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz.

İKİZLER BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

İkizler burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 İkizler burç yorumu...

İkizler Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, gökyüzü iletişimle ilgili konularda şanslı olduğunuz bir ayı müjdeliyor sizlere. Kelimelerin gücü maddi manevi kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Gökyüzünden sizlere yansıyan enerji ile; Kendinizi daha iyi ifade ediyor netleşen olaylar karşısında daha doğru kararlar alıp uygulama imkanını yakalıyorsunuz. 15 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi yaşamınızı olumlu yönde yapılandırmanız adına büyük bir fırsat sizler için. İş hayatınızda zarar ettiğiniz konudalar parlak zekanıcı konuşturacak yeni fırsatlar yeni imkanlarla karşılaşacaksınız. Finansal konularda bu ayı çok iyi değerlendirmelisiniz. Karlı yatırımlar gerçekleştirebilir uzun vadede nakit akışı sağlayacak ek işler yapabilirsiniz. İkizler Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu.
Özel yaşamınızda ise 19 Nisanla birlikte süpriz gelişmeler söz konusu aşk yüreğinizi taçlandırıcak… Bu ay sizler için enerjisi yüksek keyifli gelişmelerle dolu iş ve özel yaşamınızda seçimlerinizi akıllıca yaptığınız takdirde etkileri yıl boyunca devam edecektir. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile yeteneklerinizi nasıl kullanabileceğinizi çok daha iyi fark edecek. Kendinizle yapacağınız yüzleşme ile sahip olduğunuz her şeye çok daha iyi sahip çıkabileceksiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz özel bir ruhsal yolculuk deneyimleyerek ruhsal ve bedensel anlamda arınıp yenileneceksiniz. Ayrıca tutulma enerjisi aşk hayatınızda da süprizlere neden olacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, yüreğinizde hiç sönmeyen aşk ateşinin sahibine aşkınızı tüm coşkusu ile haykırabilir, aşkla bütünleşmek için cesur adımlar atabilirsiniz. Kararlı olun, korkularınızı keşkelerinizi ardınızda bırakın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yürüyün. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu finansal konularda risk taşıyan ya da daha once yapmadığınız bir işe girişimci olarak katılmak konusunda acelec kararlar almadan hareket etmemek olmalı.

ASLAN BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Aslan burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Aslan burç yorumu...

Aslan Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü ayın ilk haftası geçmişte yaşadığınız olumsuz konuları takıntı haline getirip öfkeli davranışlar sergilememeniz konusunda uyarıyor sizleri. Bir anlık öfke büyük pişmanlıklara neden olabilir her zaman her şartta siz haklı olamazsınız. Sakin olun ve haklı olana hakkını teslim ederek hareket edin. Sizler yönetici gezegeniniz Güneşin ışığını kalplerinde taşıyan sevgi ile beslenen sevdikçe sevildikçe yaşamdan keyif alan ve keyif veren insanlarsınız. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ve Ay tutulması ile; İş hayatınızda yeni imkanlar yeni projeler için süpriz teklifler gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenin ve her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olun. Size bu teklifleri getiren insanlar neyi yapıp yapamayacağınızı bilerek hareket ediyorlar bunu bilin ve yeteneklerinizin hakkını verin. Aslan Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu.
 
Özel yaşamınızda ise evli Aslan’lar sizler için oldukça hassas ve seçimlerinizin fazlasıyla önem taşıdığı günler. Sorunlarınız varsa ve aşmakta zorlanıyorsanız, Gökyüzü sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız için size pek çok imkan sunacak. Yeni bir başlangıç yapabilir tertemiz bir sayfa açarak mutluluğu huzuru yakalayabilirsiniz. Siz yeterki ne istediğinize karar verin... Seven ve sevilen bir eşle hayat arkadaşlığı mı yoksa yalnızlık mı? Sonuç seçimlerinizin neticesi olacak. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile aile büyüklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir sağlık sorunları yada finansal konularda yaşanacak zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizle iş hayatınızda ki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ki sorunları özel yaşamınıza taşımamanız gerektiğini anlamalı ve biraz daha özverili davranmayı denemelisiniz. Bunu yaptığınızda ilişkinizde romantizm ve heyecanı yakalayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Terazi burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Terazi burç yorumu...

Terazi Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü, doğru seçimler yaparak geçmişten çıkardığınız dersleri yaşamınıza aktarabildiğiniz takdirde, yüksek enerjili bir ayı müjdeliyor sizlere . Ay’ın ilk 10 günü yaşamınızı sorgulayacağınız sürekli tekrar eden olumsuzlukların gerçek sebebine ulaşacağınız olgunluk ve bilgeliğin başladığı özel bir dönem. 15 Nisanda burcunuzda gerçekleşecek. Dolunay enerjisi kaosu, kaygıyı ve olumsuzlukları söküp atacak. Sizlerinde kararları ve tercihlerinin katkısıyla iş hayatınızda farklı bir alana yönelebilir kendinizi daha iyi imkanlarla ifade edebileceğiniz yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Girişimci olmalı, korku ve tereddütten uzak durarak net kararlar alabilmelisiniz. Terazi Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu.

Özel yaşamınızda ise evli Terazi’ler kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli kaybedeğiniz ve kazanacaklarınızın manevi dengesini hesaplayarak hareket etmelisiniz. Eğitim hayatı devam eden Terazi’ler arzu ettiğiniz eğitim programı ile ilgili beklediğiniz haberleri alabilir belki de kazanacağınız burs haberi ile eğitim hayatınıza bambaşka bir yön çizebilirsiniz. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Güneş tutulması ile, Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler aşkta yüzünüz gülecek. Yeni insanlar tanımanın ve sosyal olmanın şansı doğru insan olarak karşınıza çıkabilir. Ayrıca finansal konularda kazancınızda önemli bir artış yeni gelirler yeni imkanlar ve alacakların tahsili ile maddi anlamda güçleneceksiniz. Ay boyunca paranızı biriktirmeli ve yatırım yapmaya yönelmelisiniz.

YAY BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Yay burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Yay burç yorumu...

Yay Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü ayın ilk haftası özel yaşamınızla ilgili keyifli gelişmelere işaret etmekte... Özellikle evli Yay’lar eşten gelecek olumlu gelişmelerle yatırımlar yapabilir, ortak kararlar alabilir ve geleceğinizle ilgili faydalı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel sağlık sorunları olan Yay’lar bu dönem sağlığınız da hızla iyileşecek ve kısa süre içinde tam anlamı ile sağlık sorunlarınızı aşacaksınız. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması ile meslek hayatınızda istikrarlı bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Enerjinizi iş hayatınıza yansıtmalı, son derece aktif ve girişimci davranmalısınız. Bulunacağınız bu özel süreci akıllıca değerlendirin. İş birliklerine açık olun ve emeğinizi alma konusunda talepkar davranışlar içinde olmaktan çekinmeyin. Yay Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu.

Özel yaşamınızda ise beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay’lar, Tutulma enerjisi geçmişte kaçırdığınız şansları tekrar önünüze getirecek. Sizin hatalarınız ya da yeterli çabayı gösteremediğiniz için biten ilişkinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişte olan biten pek çok konunun gün yüzüne çıkması ile kafanızdaki soru işaretleri ortadan kalkacak ve keşkelerinizi arkanızda bırakmayı başaracaksınız. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay ve Güneş tutulması ile dost ve arkadaşlarınızı tamamen birbirinden ayırt edeceğiniz ve bu iki kavramın ne demek olduğunu anlayacağınız olaylar deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda da finansal konularda verilen sözler yerine getirilmeyebilir ve kısa süreli ödeme zorlukları yaşayabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle aşkı aşkla taçlandırabilmiş olmanın kendinizi doğru sözlerle ve anlayışla ifade edebilmenin büyük mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Emek verdiğiniz aşk size kat kat sevgi olarak geri dönecek. Bekar Yay’lar sizlerde aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir kalıcı birliktelikler kurabilirsiniz.

KOVA BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Kova burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Kova burç yorumu...

Kova Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü ayın ilk 10 günü iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelerle kendinize olan güveninizi daha da pekiştirecek. Dikkat etmeniz gereken konu finansal harcamalar. Gereğinden fazla harcama yapabilir, kendi kendinizi zor bir durumun içine sokabilirsiniz. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ve Ay tutulması aşk hayatınızda olumlu gelişmelere sebep olabilir. Bir beraberlik içinde yada evliyseniz aşk romantizm uyum sizinle. Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar aşk yüreğinize ansızın gelip okunu atabilir.

Kova Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu. Heyecanı yüksek keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Yine bu dönemde akrabalarınızla ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile; Alım satımlar yeni bir iş beraberliğinize resmiyet kazandırmak gibi konuları bu dönemde gündeminize alın ve olumlu gelişmelerle moralinizi yükseltin. Finansal konularda çok şanslısınız. Hukuksal sorunları olan Kova’lar gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir. Bu etki olumlu da olabilir olumsuz da... Siz bu konuda işi sadece avukatınıza bırakmadan kendiniz yönetirseniz kazançlı çıkar, en azından yaşanacak bir olumsuzluktan en az zararla kurtulursunuz.

BOĞA BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Boğa burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Boğa burç yorumu...

Boğa Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü zorlu geçen 8 ayın ardından maddi manevi şanslı bir ayı müjdeliyor sizlere. Yorgun ruh ve bedeniniz güçlenecek ve siz daha önce olmadığınız kadar sıkı sıkıya bağlanacaksınız hayata. Yaşanmışlıkların olgunluğu ile ayın ilk 10 günü yıldızların öğretmeni Satürn’ün karşıt burcunuz Akrep'te geri hareketine devam eden konumunun etkisi ile sabrınızı sınayacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Susun sessizlik bazen karşınızdakilere verilecek en iyi cevaptan bile daha etkilidir. Gün olur devran döner hak yerini bulur düşüncesi ile hareket edin ve kazanın. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması ile iş hayatınızda süpriz gelişmeler yaşanabilir. Geçmişte engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda öylesine süpriz gelişmeler yaşanabilir ki herkesin cennetinin de cehenneminin de bu dünyada yaşandığına şahitlik edebilirsiniz. Hayat süprizlerle doludur sizde güzel kalbinizin iyi niyetinizin mükafatını bu şekilde alıyorsunuz.

Boğa Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu. Öğrenci Boğa’lar 19 Nisana kadar eğitim hayatınıza gereken önemi vererek hareket ederseniz başarısız olduğunuz pek çok konuda önemli bir çıkış yeni bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Evli Boğa’lar sizlerde bugünlerde eşinizin aşırı eleştirel davranışları karşısında ona nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Sakin kalın ve olağanüstü sabrınızı sonuna kadar ortaya koyun bu durum gökyüzünün küçük bir sınavıdır ilişkiniz adına. 24 Nisanla birlikte herşey kendiliğinden yoluna girecek ve siz maddi manevi güzelliklerin huzurunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

29 Nisanda burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması, yaşadığınız her türlü belirsizliğin belirginleşmesine olumsuzluğun olumluya dönüşümüne vesile olacak. Maddi zorluklar duygusal konularda yaşanan hayal kırıklıkları üzüntüler yerini sevince aşka ve huzura bırakacak. Sizlere tavsiyem uzun zaman sonra gelen bu güzel ve güçlü etkiyi sonuna kadar değerlendirin ve iç sesinizin size fısıldadığı her şeyi can kulağı ile dinleyerek hareket edin. İş hayatınızda önemli fırsatlarla karşılaşabilir kısa süre içinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek imkanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Evli Boğa’lar eşinizden gelecek süprizlerle aşk hayatınız renklenebilir.

YENGEÇ BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Yengeç burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Yengeç burç yorumu...

Yengeç Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü ailevi meselelerle ilgili konularda sağ duyulu hareket etmeniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için çaba göstermekten vazgeçmemeniz gereken bir ayda olduğunuza işaret etmekte... Özellikle ayın ilk 10 günü ailenizi kardeşlerinizi ilgilendiren konularda kendi kendinize alıngan bir tavır içine girmeden rahatsızlıklarınızı beklentilerinizi ifade ederek duygusallığınızı sözlerinize yansıtarak hareket etmelisiniz. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması ile arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirecek daha doğrusu dostlarınızla güçlü bağlarınız daha da kuvvetlenecek ve dostlardan gelecek şanslar yakalayacaksınız. İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olun özellikle yönetici pozisyonunda olan insanlarla ilişkilerinizin bozulmaması için hassas olmalı iş hayatınıza duygularınızı yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Yengeç Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu.

Duygusal konularda ise 29 Nisana kadar olan sure içinde hızla başlayan ve hızla biten ilişkiler yaşayabilirsiniz. Kısa sure once bir ayrılık yaşadıysanız ve kendinizi bir boşluğun içine düşmüş mutsuz hissediyorsanız özellikle bu dönemde yeni bir ilişkiye adım atmanın hayal kırıklıklarına sebep olacağını bilerek hareket edin. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması iş hayatınızda yep yeni bir dönemin kapılarını aralayabilir sizlere. İnandığınız projelerinizde emeğinizin karşılığını fazlası ile almaya başlıyorsunuz.

Özel yaşamınızda ise evli Yengeç’ler eşinizle ilgili konularda sezgilerinize güvenmeli ve hissettiklerinizi sınırlamadan kararlar almalısınız. Bekar Yengeç’ler sizlerde sezgilerinize güvenerek hareket edin ve bırakın aşk kalbinizden ruhunuza süzülsün.

BAŞAK BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Başak burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Başak burç yorumu...

Başak Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü, ailevi hayatınızdaki ilişkilerinizin bir hayli önem kazanacağı bir aya işaret etmekte. Sorunlarınızı aşmanıza engel olan her türlü davranış ve alışkanlıktan uzaklaşacak ve keskin kararlar alıp başarı ile uygulayacaksınız. Sevdiklerinizle huzuru birliği sağlayacağınız, ilişkilerinizin güçleneceği, birbirinizin eksiğini artınızla tamamlayabileceğiniz çok özel ve keyifli zamanlar yaşayacaksınız. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması enerjinizi dengelemekte zorlanabileceğinize ve tartışmacı bir ruh haline bürünebileceğinize işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda hiç kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket edin.

Başak Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu. 19 Nisana kadar kişisel güvenliğinizle ilgili konularda dikkatli olun kesici ve yanıcı aletlerle ilgili kazalar yaşanabilir. Bu konularda aile bireylerinizi de uyarmalı ve dikkatli olmalarını sağlamalısınız. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile Bekar Başak’lar iş yada eğitiminiz gereği çıkacağınız yolculuklar aşkın gönül kapınızı çalmasına vesile olabilir ve güvendiğiniz güvenildiğiniz bir beraberliğin içine girebilirsiniz. Üzerinizde kurulan baskıların son bulduğu yaşamı sağlıkla keyifle değerlendireceğiniz bu özel sürecin kıymetini bilerek hareket edin. Yine tutulmanın olumlu enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızla ilgili hayalllerinizi süsleyen bir konu gerçekleşebilir. Düşünmeden "evet" demeli ve hayallerinizi gerçeğe götüren yolda var gücünüzle çalışmalısınız.

AKREP BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Akrep burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Akrep 2014 Koç burç yorumu...

Akrep Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü ayın ilk haftası iş eğitim ve aile hayatınızda sabırlı davranıp, ikili ilişkilerinizde tartışmalardan uzak durmanız konusunda uyarıyor sizleri. Yaşadığınız maddi manevi zorlukların birikimi sevdiğiniz insanlara olumsuz davranışlarla yansımasın. Otokontrolünüzü sağlayın. Özellikle iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızın ve rakiplerinizin dolduruşuna gelmeyin, yeni proje ve uygulamalarınızla ilgili gizliliğe önem vererek hareket edin. Duygusallığınız başınızı ağrıtacak olaylarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Arkadaşlarınızın kendi menfaatleri için sizi zor durumda bırakması da olası.

Akrep Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem verin kişisel konular aleyhinize hiç beklemediğiniz şekilde kullanılabilir. Kimsenin sizi yönlendirmesine üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyin ve sezgilerinizle ilerleyin. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek. Yeni Ay ve Güneş tutulmasının enerjisi ile iş hayatınızda olumlu etkiler yaşanmaya başlayacak. Arkanızdan çevrilen olayların gün yüzüne çıkacağı ve kariyer hayatınızı gölgeleyen etkilerin tamamen ortadan kalkacağı pırıl pırıl bir dönemin içine gireceksiniz. Yeni teklifler alabilir cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Değişim enerjisine ayak uydurun ve yeni teklifleri değerlendirip hayata geçirmek için ekstra çaba sarf edin.

OĞLAK BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Oğlak burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Oğlak burç yorumu...

Oğlak Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, gökyüzü ayın 15'ine kadar öfkeli ve her şeyi ben bilir, ben yönetirim tarzında davranışlar sergilememeniz konusunda uyarıyor sizleri... Ani bitişler hayat boyu pişmanlıklar yaşamanıza sebep olabilir. Öfkenin, aklın ve duyguların önüne geçmesine izin verip vermemek sizin iradenizde. Ya hür iradenizi ortaya koyar bencilliklerinizi törpülersiniz ya da bencilliğiniz sizi sizden uzaklaştırır ve geri dönüşü olmayan olayların baş kahramanı olursunuz seçim sizin!

Oğlak Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ve Ay tutulması ile birlikte, işle ilgili konularda yeni insanlar tanıyabilir yeni girişimlerde bulunarak kısa sürede başarılı işlerin altına imza atarak maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz. Fikir ve önerilerinizi ortaya koyun.. Çalışma hayatınızın fazlası ile önem kazanacağı bugünlerde her zamankinden biraz daha fazla yorulacak olsanızda kazanımlarınız kariyer açısından oldukça dikkat çekici olacak. Finansal konularda risk almamanız gereken bir aydasınız. Yatırımlar yüksek harcamalar hukuksal sorunlarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay ve Güneş tutulması ile birlikte özellikle aşk hayatınızda yaptıklarınızı sorgulayabilir, hatalarınızın farkına varabilirsiniz. Fakat bir takım şeyleri eski haline getirmeye gücünüz yetmeyebilir. Son pişmanlık fayda etmez.

BALIK BURCU NİSAN 2014 BURÇ YORUMU

Balık burcunu 2014 Nisan'da neler bekliyor? İşte Nisan 2014 Balık burç yorumu...

Balık Burcu Nisan 2014 burç yorumuna bakarsak, Gökyüzü şans ve şanssızlığın yan yana olduğu bir ayda olduğunuza dikkat çekmekte. İş ve eğitim hayatınızda hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız. fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok, kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz. 15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması ile yaşamınızda sizi engelleyen ağırlığı taşıdığınız bir çok şeyden uzaklaşacaksınız. Belki de onlar sizin müdahaleniz olmadan çıkıp gidecekler yaşamınızdan. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu, ilişkileriniz! İster iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor ancak farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz, bunu aklınızdan çıkarmayın.

Balık Burcu Nisan 2014 Burç Yorumu. İşinizle ilgili konularda da rakiplerinizin önüne geçebilir, önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz. 20 Nisana kadar evli Balık’lar özel hayatınızda duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz korkmayın her şey sizi daha iyi şartlara taşımak için cereyan etmekte. Bu süre içinde sezgilerinize güvenin ve fevri olmamaya özen gösterin. Beraberliğinde problem olan Balıklar ayrılıklarla özgürlüklerine huzura kavuşurken sevginin hakim olduğu ilişkiler de ise aşk’ın gücü kazanacak. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay ve Güneş tutulmasının enerjisi ile ruhsal yönünüzün oldukça yoğunlaşacak.

Bilinmeyene karşı merakınız sizi farklı alanlarda çalışmalar yapmaya yöneltebilir ve güçlü sezgilerinizi yaşamınız bir parçası haline getirebilirsiniz. Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeden hareket etmeniz kendinizle baş başa kalarak ve isteklerinizi belirleyerek bunun üzerinde planlamalarda bulunmanız oldukça önem taşımakta. Finansal anlamda da şanslı etkiler söz konusu zam yada terfi alabilir beklenmedik gelirler elde ederek biriken borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise; Beraberliği olmayan Balıklar yine bu dönemde içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Güçlü, kendinden emin ve yanında güven duyacağınız o özel insan karşınıza hiç beklemediğiniz bir şekilde çıkabilir. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşamadığınız heyecanlar sizleri karşılamakta…

Şenay YANGEL yazdı.

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

573464
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!