Seda Sayan’ın programında Demet Akalın ve eşine büyük ayıp!

0
319

Sanatçı Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Seda Sayan’ın programına konuk oldu. Yayın sırasında Akalın’ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay’a yer verildi. Ekranda kendisini aldatan ve oldukça zor zamanlar geçirmesine neden olan eski sevgilisini gören Demet Akalın’ın yüzü değişti. Akalın’ın eşi Kurt ise duruma tepkisiz kaldı. Olayın ardından Seda Sayan cephesinden özür açıklaması geldi.

Seda Sayan, Show TV ekranlarında yine çok konuşulacak bir programa imza attı. Daha önce de gündeme bomba gibi düşen programlarla Seda Sayan, Demet Akalın’ın, eşi Okan Kurt’un yayında zor duruma düşmesine neden oldu.

DEMET AKALIN’IN YÜZÜ DEĞİŞTİ

Demet Akalın, eski sevgilisi basketbolcu İbrahim Kutluay ile “Senin Anan Güzel mi?” şarkısında kamera karşısına geçmişti. İbrahim Kutluay, Demet Şener ile Demet Akalın’ı aldatınca ünlü şarkıcı etkisi yıllar süren çok zor bir dönem geçirmişti. Seda Sayan’ın programında yayınlanan klipte Kutluay’ı gören Akalın’ın kızgınlığı yüzüne yansıdı. Eşi Okan Kurt ise duruma hiçbir tepki vermedi.

SEDA SAYAN’DAN ÖZÜR AÇIKLAMASI: “HABERİMİN OLMASI MÜMKÜN DEĞİL…”

Seda Sayan konuyla ilgili yapılan eleştiri ve çıkan haberler üzerine şu açıklamayı yaptı:

”Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt’tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldim. Benim haberimin olması mümkün değil… Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin… Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler… Kimseyle küs kalmak istemiyorum.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here