Mert Aydın kimdir? Mert Aydın neden öldürüldü? (Katili bulundu mu?

Kars'ta kaybolan Mert Aydın kimdir? Mert Aydın nereli? Mert Aydın'ın ölüm nedeni ve hakkında detaylı bilgi burada. Tüm Türkiye'nin gözünün burada olduğu haberde acı sona gelindi ve cesedi bulundu.

Kayıt Tarihi: 08 Nisan 2014 Salı, 09:16 || Son güncelleme: 08 Nisan 2014 Salı, 09:09

Mert Aydın kimdir? Mert Aydın neden öldürüldü? (Katili bulundu mu?
Mert Aydın kimdir? Şu sıralar herkes bu soruyu soruyor. Kars'ta kaybolan ve bir daha haber alınamayanMert Aydın'ı kim öldürdü? Mert Aydın'ın katili kim? Kayıp Mert Kars'yta ölü bulundu! Kaybolan çocuk sayısı son günlerde artış gösteriyor ve Pamir, Selda ve şimdi de Kars'tan Mert Aydın. Son zamanların en dikkat çekici başlığı kaybolan çocuklar oldu. Kars'ta amcasının iş yerine yemek götürdükten sonra bir daha haber alınamayan 9 yaşındaki çocuğu arama çalışmaları sona erdi. Kars’ta amcasının iş yerine yemek götürdükten sonra bir daha haber alınamayan 9 yaşındaki Mert Aydın’ın cesedi şehir dışındaki çöplükte bulundu.
 
Mert Aydın'ın malaesef cesedi bir çöp tenekesinde bulundu. Mert Aydın'ı kimler kaçırdı? Mert Aydın kimdir? Mert bulundu mu? Mert neden kayboldu? İşte cevaplar...
 

MERT AYDIN KİMDİR? 

Mert Aydın kimdir sorusunu şu sıralar birçok kişi soruyor. Mert Aydın ismi Pamir Dikdik'ten sonra çok anılmaya başlandı. Kaybolduktan 30 saat sonra bulunan Pamir'den sonra Mert Aydın'ın da cesedi bulundu. İstasyon Mahallesi'ndeki Barış Apartman'da oturan 9 yaşındaki Mert Aydın, Faik Bey Caddesi'nde bulunan amcasının iş yerine dün öğleden sonra yemek götürdü. Yemeği bıraktan sonra bir daha görülmeyen Mert Aydın'ın ailesi polis merkezine giderek çocuklarının kaybolduğu ihbarında bulundu.
 
 
Kars Emniyet Müdürlüğü ekipleri de küçük Mert Aydın'ın bulunması için arama çalışması başlattı.Ailesi de kentin belirli noktalarına üzerinde Aydın'ın fotoğrafının ve telefon numalarının bulunduğu ilanlar astı. Digor pazarı mevkisinde uzun boylu birisiyle görülüyor...
 
Daha sonra ortadan kayboluyor. Kaybolan çocuğun amcası Mahir Aydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mert Aydın'ın dün saat 14.00'te amcalarının iş yerine yemek getirdiğini söyledi. Çocuğun yemek bıraktıktan sonra evine gitmek için iş yerinden çıktığını anlatan Aydın, "Digor pazarı mevkisinde uzun boylu birisiyle görülüyor. Tepki falan da yok. Daha sonra ortadan kayboluyor. Emniyette elinden geleni yapmaya çalışıyor. Evdekiler çocuğun iş yerinde olduğunu sanıyor.
 
Kaybolduğunu saat 16.00'da öğrendik. Aslında kaybolma saati 14.20. Güvenlik kamerası görüntülerine emniyetle birlikte baktık. Görüntüde Digor pazarında uzun boylu uzun paltolu biriyle eve doğru gidiyor. Epey gidip kamyonun arkasına girdikten sonra görüntü kayboluyor" diye konuştu. Mert Aydın'ın eski Kars belediye başkanı Nafi Ayibeoğlu'nun da yeğeni olduğu öğrenildi.

 

MERT AYDIN'IN KATİLİ KİM? (KATİL BULUNDU MU? 

Polise Bugün akşam saatlerinde Kars kent merkezinin dışında kalan Karadağ Çöplüğü’nde bir çocuk cesedi bulunduğu ihbarı yapıldı. Bunun üzerine ekipler, belediye ait çöplerin toplandığı alana gitti. Burada bulunan çocuk cesedinin kaybolan Mert Aydın’a ait olabileceği belirtilirken, kesin teşhis için yakınlarına haber verildi. (Mert Aydın kimdir?)
 
Aile 9 yaşındaki Mert’i teşhis etti. İstasyon Mahallesi’ndeki Barış Apartman’da oturan 9 yaşındaki Mert Aydın, Faik Bey Caddesi’nde bulunan amcasının iş yerine dün öğleden sonra yemek götürdü. Yemeği bıraktan sonra bir daha görülmeyen Aydın’ın ailesi polis merkezine giderek çocuklarının kaybolduğu ihbarında bulunmuştu. Sarıyer Zekeriyaköy’deki evinden 4 Nisan’da çıkan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 3.5 yaşındaki Pamir, evinin yanında bulunan villanın havuzunda ölü bulunmuştu.
 

TWITTER'DA MERT AYDIN MESAJLARI

 
Kaybolduktan sonra kendisinden haber alınamayan Mert Aydın ile ilgili Twitter'da binlerce mesaj atıldı. İşte o mesajlardan bazıları...
 
Tuba Ünsal: Kars'ta kaybolan Mert Aydın'dan kötü haber geldi. Daha 9 yaşındaydı. Kaçırılmış. Allah kahretsin boyle psikopatları. İnsan ırkının hatalı üretimleri.
 
Fulden Uras: Kars ta Mert Aydın yavrumuz boğularak öldürülmüş, bulunduğunda çırılçıplakmış maalesef cesedini çöpte bulmuşlar . Bu nasıl bir caniliktir?
 
Metin Arolat: Bir kötü haber daha... Kars'ta kaybolan Mert'in cesedi bir çöplükte çıplak olarak bulunmuş...
 
Candaş Tolga Işık: Kars Valisi ile konuştum... Minik Mert Aydın'ın cesedi çıplak bir şekilde bulunmuş ve yavrucak boğularak öldürülmüş. Allah belanızı versin!!!
 
Ümit Nazlı Boyner: Şimdi de Kars'ta Mert Aydın'dan kötü haber. Çok üzücü. Allah sabır versin.

Ferhat Tunç: Yine Ey vah dedirten büyük bir acı... Kars'ta bugün kaybolan 9 Yaşındaki Mert Aydın'ın cansız bedeni bulunmuş 
 
Balçiçek İlter: Hayatımın en zor haber sunumu.... 9 yaşındaki Mert Aydın'ı kaybettik...

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

467611
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!