Arka Sokaklar 326. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

Arka Sokaklar'ın 326. bölümü 19 Nisan Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Arka Sokaklar dizisinin 326. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 13 Nisan 2014 Pazar, 12:25 || Son güncelleme: 19 Nisan 2014 Cumartesi, 13:23

Kanal D'nin fenomen dizilerinden Arka Sokaklar'ın 326. bölümü 19 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın 326. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız. Arka Sokaklar İzle, Arka Sokaklar Seyret, Arka Sokaklar fragmanı izle, Arka Sokaklar 326. bölüm izle

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Mesut metruk mekanda Sadık'ın sorgusuna devam etmektedir. Esra, Nezih ve 2 militan ile kuyumcu soygun hazırlığındadır.

Kuyumcu soygununda Esralar polisle çatışmaya girip, kaçmayı başarırlar. Esra, Nezih ile birlikte Cevher'in evine gider. Cevher, Nezih'i ilk kez görmektedir. Arif, artık Sadık ile ilgili bir neticeye varılmasını ister. MİT ne kadar destek olsa da, Sadık'ın sorgusunun artık yasal olarak yapılmasına taraftardır.


Mesut, Sadık'ın ifadesini kayıt altına alır. Mesut artık Cevher işini çözmeden emniyete dönmeyecektir. Ekip, kuyumcu soygunundaki şahısları parmak izlerinden tespit eder. Mardin operasyonundan tanıdıkları Esra da vardır içlerinde. Cevher, Nezih ve Esra'dan Mesut'un yerini bulmalarını ister. Korkut'un yaşadığından Cevher'in haberi yoktur. Korkut, sefil, perişan halde ortaya çıkar. Mesut son hamlesini yaparak Cevher'in e-mailine Sadık'ın çektiği ifadesini gönderir. Cevher yanında Zilha'nın hayali ile videoyu uzun uzun izler ve her şeyi öğrenir.

Bu sırada haberlerde Korkut'un yaşadığını öğrenip, Mesut'a ulaşabilmek için onu bulmaya karar verir. Cevher, ekipten önce Korkut ile karşı karşıya gelmeyi başarır. Mesut, Korkut'un tehdit ettiği Dündar ile iş birliği yapıp Cevher'i kendine çekmeye çalışır. Mesut'un telefon sinyalinden nerede olduğu bulunur. Ekip hemen desteğe gider. Mesut ve Cevher'in karşılaştığı metruk mekanda el bombaları patlar. Korkut çatışmadan kaçar. Mesut, Cevher'i vurmayı başarır. Esra ve Nezih, Cevher'i araca alıp kaçarlar. Cevher can çekişmektedir.
 

Arka Sokaklar'ın son bölümünde Ekip,  Cevher, Abdülmalik ve Korkut'un peşinden Mardin'e gidiyor. Buradaki operasyonlar sırasında ise Murat, pusuya düşüyor ve Cevher tarafından rehin alınıyor.

Leyla hariç tüm ekip, Rıza Baba önderliğinde Mardin Havalimanı'na iniş yaparlar. Havalimanında ekibi, Mardin Terörle Mücadele Şube Amiri İbrahim Sedefli ile birlikte çalıştığı komiserleri Turaç ve Nadir karşılar.

Leyla ayaklanmıştır. İstanbul'da emniyeti boş bırakmaya gönlü razı olmaz. Arif Müdür, Leyla, Arda ve Yasemin emniyetten işleri takip etmektedir.

Rızalar, hemen Mardin Emniyeti'nde toplantıya başlarlar. Toplantı devam ederken Komiser Turaç'a otobüsün terk edilmiş bir şekilde bulunduğu haberi gelir. Murat, Muzo ve Ali otobüsün yanına giderler.

Abdülmalik Asfa, silahlar ile birlikte Emir'in konağına yerleşir. Emir, silahları güvenli bir yere kaldırtmıştır. Murat ve Turaç, Abdülmalikler'e ulaşmayı başarırlar. Çatışmaya girerler, Turaç yaralanır. Murat, tam Korkut'u köşeye sıkıştırmıştı ki, sinsice Cevher yanaşır ve Murat'ı rehin alırlar. Abdülmalik, Murat Komiseri karşısında görünce kendisinden alacağı intikam aklına gelir. Aziz'i, yeğenini öldüren Murat Komiser…

Leyla, Arif Müdür'den Murat'ın kaçırıldığını öğrenir, soluğu Mardin'de ekibin yanında alır. Tüm ekip, Murat'ı bulmak için seferber olmuştur. Abdülmalik, Murat'ı bir kiliseye kapatır. Ellerinden ayaklarından bağlar ve Aziz'in intikamı için döverler. Amaç Murat'ı öldürmektir. Ama Aziz gibi bir anda değil, acı çektire çektire öldürmektir.

Arka Sokaklar'ın heyecanla beklenen 326. bölümü 19 Nisan Cumartesi akşamı Kanal D'de.

Arka Sokaklar 326. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 326. Bölüm, Arka Sokaklar 326. bölüm izle, Arka Sokaklar 326. bölüm full izle, Arka Sokaklar 326. bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm Arka Sokaklar 326. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 326. Bölüm, Arka Sokaklar 326. bölüm izle, Arka Sokaklar 326. bölüm full izle, Arka Sokaklar 326.bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm, Arka Sokaklar izle, Arka sokaklar seyret, Arka sokaklar fragman izle, arka sokaklar Dizi izle, arka sokaklar 326. bölüm izle, arka sokaklar 326. bölüm fragmanı izle, arka sokaklar 326. bölüm seyret

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

592585
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!