Şura kimdir? Şura Alexandra Verjenskaya kimdir?

Kurt Seyit dizisinde Şura Alexandra Verjenskaya karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Kayıt Tarihi: 11 Mart 2014 Salı, 15:53 || Son güncelleme: 11 Mart 2014 Salı, 15:47

Şura kimdir? Şura Alexandra Verjenskaya kimdir?

Şura kimdir? Kurt Seyit ve Şura dizisinin başrolü Şura karakterini canlandıran oyuncuyu nereden hatırlıyoruz? Kurt Seyit ve Şura'nın başrolündeki oyuncu Şura kimdir?

Kurt Seyit ve Şura'daki Şura(Alexandra) Verjenskaya kimdir?

Şura'nın babası Julien Verjensky soylu bir aileden gelen önemli bir ticaret adamıdır. Ciğerlerinden hasta olan Julien, kızları Şura ve Valentina ile birlikte Petrograd'a tedavi için geldiğinde uzun bir süre hastanede kalır. Bu süreçte Şura hayatının aşkı Kurt Seyit'i bulacaktır.  Ailenin en küçük kızı olan güzeller güzeli  Şura,  Petrograd'ta ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit'le tanışır ve ona ilk andan itibaren aşık olur.

Kurt Seyit ve Şura'daki Şura karakterini kim oynuyor?

Kurt Seyit ve Şura'daki Şura karakterini Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

Farah Zeynep Abdullah, Iraklı Türkmen kökenli baba ve bir Türk annenin kızı olarak İstanbul'da doğdu. Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde okumuştur. Ancak daha sonra kaydını aldırarak İngiltere'de lise öğrenimini tamamlamıştır. Farah Zeynep Abdullah, oyunculuk kariyeri için üniversite kaydını dondurmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2'nci sezonundan sonra, diziden ayrılarak, kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönerek, eğitimini tamamlamış ve 2013'te diplomasını almıştır.

Farah Zeynep Abdullah, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif geldi. İngiltere'ye, okuluna dönmesine üç gün kala deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve Aylin rolüne seçildiğini öğrenmiştir. Bu dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin'i canlandırmıştır.

Farah Zeynep Abdullah, Yılmaz Erdoğan'ın filmi Kelebeğin Rüyası'nda oynamıştır. Başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat paylaşmıştır. 2014'ten itibaren Star TV'de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide başrol oynamaktadır.

Şura (Shura) kimdir?

Şura Verjenskaya ve Ailesi (Kurt Seyit ve Şura)

Kurt Seyit ve Şura dizisinde kim kimdir? (Kurt Seyit ve Şura karakterleri)

Kurt Seyit Kimdir? Kurt Seyit'in Gerçek Hikayesi

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

482214
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!