İntikam 38. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kanal D'nin sevilen dizilerinden İntikam'ın 37. bölümü 2 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelecek. İntikam dizisinin 38. bölümünü izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 28 Aralık 2013 Cumartesi, 09:16 || Son güncelleme: 28 Aralık 2013 Cumartesi, 09:14

İntikam 38. Bölüm Özeti ve Fragmanı

İntikam dizisinin 38. bölümü 2 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak. İntikam'ın 38. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

İntikam'ın son bölüm konusu şöyleydi: Yağmur, Nurdan’a babasıyla ilgili ifade vermesi için bir gün süre tanıyor.

Yağmur, Nurdan’a babasıyla ilgili ifade vermesi için bir gün süre tanıyor.

Yağmur, Nurdan’a babasıyla ilgili ifade vermesi için bir gün süre tanır. Bu kez Nurdan’a karşı zafer kazanacağından emindir ancak, Ali’nin ansızın ortaya çıkmasıyla ikili arasındaki pazarlığın seyri değişir. Yağmur, Ali’nin ablasını kurtarmak için Nurdan’ın tanıklığından vazgeçmek zorundadır. Diğer yandan Yağmur, Emre’ye Şahika ile yaptığı işbirliğini itiraf edince ipler gerilir. Emre’yi kaybetme noktasına gelen Şahika, Yağmur’a bunun bedelini ödetmeye karar verir.

Haldun, Derin’den delilleri almak için yaptığı sinsi plana Cemre’yi alet eder. Rüzgar ve Derin her şeyden habersiz Cemre’den gelen balayı hediyesini kabul ederler.

Ali, ablasını ararken aldığı haberle yıkılır. Yağmur, Ali’nin intikam planını öğrendiğinde çok geç kalmadığını umut eder.
 
İntikam'ın 38. bölümü 2 Ocak Perşembe akşamı Kanal D'de.
 
İntikam 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle İntikam 38. Bölüm, İntikam 38. bölüm izle, İntikam 38. bölüm full izle, İntikam 38.bölüm seyret, İntikam son bölüm, İntikam yeni bölüm izle, İntikam dizi izle, İntikam Full dizi izle, İntikam Seyret, İntikam yeni bölüm seyret

Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

429088
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!