Umutsuz Ev Kadınları 106. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Umutsuz Ev Kadınları'nın 106. bölümü 12 Aralık Perşembe akşamı ekranlara gelecek. Umutsuz Ev Kadınları dizisinin 106. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 08 Aralık 2013 Pazar, 08:32 || Son güncelleme: 08 Aralık 2013 Pazar, 08:30

Umutsuz Ev Kadınları 106. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Umutsuz Ev Kadınları'nın yeni bölümü 12 Aralık çarşamba akşamı Fox TV'de olacak. Umutsuz Ev Kadınları'nın 106. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Umutsuz Ev Kadınları'nın son bölüm konusu şöyleydi: Yasemin Sinan'la beraber nihayet mutluluğu yakaladığını sanırken; kızının saldırıya uğramasıyla dünyası başına yıkılır. Gamze hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Elif suçlunun yakalanması için polise Gamze’nin bir sırrını vermek zorunda kalırken Yasemin’le arasının bozulacağını hesaba katmamıştır. Yasemin duyduklarıyla bir kez daha yıkılır. Suzan Sinan'ı kaybetmeyi hazmedemez ve onu geri alabilmek için sinsice planlar yapmaya başlar. Nermin Ejder'le ilişkisini herkesten saklamaya çalışırken en olmadık kişiye yakalanır. Bu arada Elif, istemeden hamile kaldığı bebekleri aldırmaya karar verir. Emel, Gamze'ye saldırdığından şüphelendikleri adamı yakalamak için Macide'yle birlikte ilginç bir plan yapar. Yasemin kinle, kızına bunu yapan insanı eline geçirmek istemektedir.

Umutsuz Ev Kadınları'nın 106. bölümü  12 Aralık Perşembe akşamı Fox TV'de.

Umutsuz Ev Kadınları 106. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV dizisi izle Umutsuz Ev Kadınları 106. Bölüm, Umutsuz Ev Kadınları 106. bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları 106. bölüm full izle, Umutsuz Ev Kadınları 106.bölüm seyret, Umutsuz Ev Kadınları son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

714677
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!